Regulamin forum Ogarniam Fizykę

Miejsce do komunikowania się z administracją - można tutaj zgłaszać swoje pomysły, uwagi itp. Znajdziesz w tym wątku także wszelkie regulaminy i inne oficjalne komunikaty, a także ankiety. Gdyby coś się działo z serwisem, to w tym miejscu najlepiej sprawdzać informacje. Ogólnie nuda ;-)
Awatar użytkownika
OgarniamFizyke
Administrator
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2020, 15:57
Kontakt:

Regulamin forum Ogarniam Fizykę

Post autor: OgarniamFizyke »

  1. Każdy użytkownik w momencie rejestracji zgadza się na przestrzeganie zasad niniejszego regulaminu, akceptując wszystkie warunki.
  2. Regulamin może być w przyszłości zmieniany i każdy użytkownik zobowiązuje się do śledzenia jego zmian i przestrzegania zawartych w nim zasad.
  3. Administracja forum dyskusyjnego Ogarniam Fizykę nie ponosi odpowiedzialności za treści innych użytkowników. Każdy użytkownik pisze we własnym imieniu, przedstawia swoje własne poglądy i bierze za udostępnione treści oraz materiały wszelką odpowiedzialność wynikającą z przepisów obowiązującego prawa.
  4. Forum dyskusyjne Ogarniam Fizykę jest miejscem do popularyzowania nauki, a także pomocy i dyskusji w rozmaitych zagadnieniach fizycznych. Miejsce to jest obojętne jeżeli chodzi o preferencje polityczne, światopoglądowe czy wyznaniowe.
  5. Na forum nie stosujemy chwytów erystycznych, podajemy źródła i weryfikujemy informacje. Popełnianie błędów zdarza się, ale to jeszcze nie przekreśla dyskusji. Jeżeli jakiś wpis zawiera błąd, najpierw należy merytorycznie wyjaśnić na czym polega problem. W przypadku braku chęci jego rozwiązania administracja może zaingerować w wątek
  6. Nie atakujemy osób, ale możemy sprzeczać się jeżeli chodzi o różne koncepcje, przestrzegając zasad dyskusji naukowej.
  7. Nieprzestrzeganie zasad regulaminu może skutkować usunięciem wpisu, blokadą konta lub usunięciem użytkownika. Wątki, które zostają zamieszczone w nieodpowiedniej kategorii lub są dalekie od ogólnie przyjętych standardów kulturalnej dyskusji będą usuwane.