Szukam znajomych

Miejsce kompletnie offtopowe na dyskusje o wszystkim
Awatar użytkownika
SmogeN

Szukam znajomych

Post autor: SmogeN »

Jak widać w tytule. Jestem samotnym człowiekiem i szukam znajomych bo już mam dość siedzenia całymi dniami sam. Nie, nie kwarantanna daje się w znaki. Jestem piwniczakiem totalny który przez całe życie siedzi w swoim pokoju. ✪ SmogeN#1920 mój discord, ewentualnie jak nie masz discorda to napisz do mnie na forum czy coś. Na szybko o mnie: Mam mózg, nie jestem emocjonalnym rurkowcem, interesuje się ogółem nauką, ale najbardziej kocham fizykę i astronomię. W wolnym czasie gram w gry i robię jakieś rzeczy na komputerze jak typowy piwniczak. Pomyślałem że forum to dobre miejsce żeby znaleźć jakichś znajomych więc no. Gdyby komuś zależało żeby się spotkać to mieszkam w Nysie, a nie długo w Częstochowie więc ten... Zapraszam.

BrandonNor
Kontakt:

-

Post autor: BrandonNor »

szukam APOGEUM,pamiętam,że w 83 lub 84 zaszokowali mnie swoją muzą chociaż bliżej było mi do innej he he
chciałbym skonfrontowac czy to były moje halucynacje czy coś innego

Hadron666

Re: Szukam znajomych

Post autor: Hadron666 »

SmogeN pisze: 01 maja 2020, 18:48 Jak widać w tytule. Jestem samotnym człowiekiem i szukam znajomych bo już mam dość siedzenia całymi dniami sam. Nie, nie kwarantanna daje się w znaki. Jestem piwniczakiem totalny który przez całe życie siedzi w swoim pokoju. ✪ SmogeN#1920 mój discord, ewentualnie jak nie masz discorda to napisz do mnie na forum czy coś. Na szybko o mnie: Mam mózg, nie jestem emocjonalnym rurkowcem, interesuje się ogółem nauką, ale najbardziej kocham fizykę i astronomię. W wolnym czasie gram w gry i robię jakieś rzeczy na komputerze jak typowy piwniczak. Pomyślałem że forum to dobre miejsce żeby znaleźć jakichś znajomych więc no. Gdyby komuś zależało żeby się spotkać to mieszkam w Nysie, a nie długo w Częstochowie więc ten... Zapraszam.
Możesz napisać do mnie na priv jeśli chcesz, również szukam znajomych, którzy pasjonują się fizyką i pokrewnymi naukami ścisłymi (matematyka, informatyka, astronomia, chemia, inżynieria)

ODPOWIEDZ